most-banerWiele atrakcji czeka na Tarnowian, którzy wezmą udział w akcjach promocyjnych radia RDN Małopolska, Wydziału Promocji Marki Miasta Tarnowa oraz Stowarzyszenia KANON z okazji nadchodzącego dnia Świętego Walentego. A to m.in.: zaproszenia na „Romantyczne Kolacje dla Zakochanych”, pamiątkowe zdjęcia we dwoje na Moście Zakochanych w Tarnowie, upominki dla spacerujących Ścieżką Zakochanych!

 

W lutym 2013 roku całą Polskę obiegła informacja o otwarciu Mostu Zakochanych w Tarnowie. Od tego czasu most odwiedzany jest regularnie przez młodsze i starsze zakochane pary o czym świadczy coraz większa liczba zawieszonych na nim kłódek.

Most Zakochanych jest jednym z wielu ciekawych miejsc na Ścieżce Zakochanych w Tarnowie, którą od ubiegłego roku promuje i współtworzy Stowarzyszenie KANON. Ścieżka biegnie ulicami wokół Starego Miasta zamykając swoją pętlę na bulwarach wzdłuż ulicy Nadbrzeżnej, która prowadzi wprost na Most Zakochanych.

W sobotę 8 lutego w samo południe zapraszamy Tarnowian do odwiedzenia Mostu Zakochanych i wzięcia udziału w konkursach przygotowanych na tę okazję. O godzinie 12.00 rozpocznie się uroczystość zawieszenia pamiątkowych tablic po obu stronach mostu a w chwilę później 20 zakochanych par odbierze 20 zaproszeń na "Romantyczne Kolacje dla Zakochanych", które będą do wygrania w audycjach RDN Małopolska od 3 do 7 lutego.
Na koniec, wszystkie pary, które zdecydują się przespacerować Ścieżką Zakochanych w Tarnowie (ok. 20 minutowy spacer) otrzymają po powrocie na most upominki oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które będzie można odebrać w Centrum Fotografii - Piotr Grzyb (ul.Przecznica Strusińska 4-6).